Oferta współpracy

NIP 642-302-66-59

e-mail: mksmosir@interia.pl

Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy 09 8454 1095 2003 0041 4647 0001

Szanowni Państwo. Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie stowarzyszenia kultury fizycznej o nazwie Młodzieżowy Klub Sportowy MOSiR Czerwionka-Leszczyny. Nasza działalność jest skierowana na popularyzację kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży w Gminie i Mieście Czerwionka-Leszczyny. Przyznanie Polsce i Ukrainie organizacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 r. spowodowało znaczny wzrost zainteresowania tą dyscypliną wśród najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Obecnie szkoleniem obejmujemy ponad 100 chłopców i dziewczynek.

Jako organizacja non-profit, nie prowadząca działalności gospodarczej, pozyskujemy środki na działalność statutową ze składek członkowskich, dotacji, subwencji oraz darowizn osób fizycznych oraz prawnych. W roku 2014 całkowity koszt utrzymania naszego stowarzyszenia wyniósł 42 300 zł. Na tę kwotę złożyły się koszty związane z zatrudnieniem szkoleniowców, koszty związane ze startem drużyn w rozgrywkach ( wpisowe, transport, opłaty sędziowskie, ubezpieczenie, badania lekarskie, zakup sprzętu sportowego oraz poczęstunku dla zawodników ). Na wsparcie tego zadania otrzymaliśmy dotację przyznaną przez Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny w wysokości 27 000 zł. Pozostałą kwotę stanowiły składki członkowskie oraz przede wszystkim darowizny od osób fizycznych i firm. W tym roku nasze stowarzyszenie otrzymało dotację z Gminy w wysokości 26 000zł.

W zamian za wsparcie finansowe lub rzeczowe naszego stowarzyszenia jesteśmy gotowi zaoferować Państwu:

- Umieszczanie baneru z logotypem firmy na ogrodzeniu obiektu ( droga wojewódzka nr 924 )

- Nagłaśnianie faktu sponsorowania poprzez przekazanie informacji o tym fakcie do mediów

- Umieszczenie logotypu firmy na koszulkach meczowych

- Konkursy utrwalające wśród graczy nazwę sponsora

- Umieszczenie logo firmy na stronie internetowej Stowarzyszenia

Sponsorowanie naszego stowarzyszenia może przybrać następujące formy:

- darowizny finansowe

- nagrody rzeczowe

- pokrycie kosztów związanych z udziałem w rozgrywkach i turniejach

- pokrycie kosztów związanych z noclegiem i wyżywieniem dzieci wyjeżdżających na obóz sportowy

- darowizna celowa na zakup sprzętu sportowego

Mamy nadzieję, że ta oferta złożona na Państwa ręce będzie początkiem owocnej współpracy w realizacji zamierzeń i oczekiwań z obu stron, a przede wszystkim będzie stanowiła podstawę do realizacji marzeń wielu dzieci z naszej gminy.

Sławomir Paluch

Dyplomowany Trener i Menedżer Piłki Nożnej

tel. 502-348-098

Uwaga. Wystąpił nieoczekiwany błąd! Prosimy spróbować później.
a035116695ea4b8cc85c628b3ca3533f96a30074
Przepraszamy. Wystąpił błąd naszego serwera